Тік - тканина для пухо-пір'яних виробів

Тік - тканина для пухо-пір'яних виробів

Тік оптом купити

Тік - натуральна тканина, яка виробляється сплетенням ниток льону та бавовни. Раніше така тканина служила для пошиття верхнього одягу, корсетів та взуття. Незважаючи на те, що цей матеріал знайомий давно, він не втратив своєї актуальності за рахунок характерних для неї властивостей:

  • Міцність; · Довговічність;
  • Зносостійкість; · Екологічність;
  • Не викликає алергічних реакцій.

Незважаючи на вищеперелічені властивості, тик має неймовірну гладкість і м'якість. Вона досягається за рахунок спеціального сплетення: полотняного, саржового чи атласного. Щоб тканина мала особливі водовідштовхувальні і пиленепроникні властивості, її піддають просоченню. Тикову тканину широко використовують для пошиття чохлів, наматрацників, наволочок, фіранок, декоративних серветок. У 70-ті роки минулого століття за часів моди костюмів сафарі, з тику шили спідниці, штани, сукні та костюми.

Завдяки натуральності при високій щільності тканини, тік чудово пропускає повітря. Якщо все ж таки тканина була оброблена просоченням - повітропроникність знижена. Але це необхідно для того, щоб забезпечити виробам максимальний захист від пилу та вологи.

Серед безлічі переваг існує і певна складність у вигляді пошиття виробів з неї. Для цього необхідне спеціальне обладнання та набуті навички. Догляд за тиком не має на увазі жодних складнощів. Природний матеріал чудово піддається пранню, сушінню, прасуванні на будь-яких температурах. У випадку з просоченою тканиною необхідно утриматися від прання та прасування в підвищеній температурі та від засобів для чищення з агресивними компонентами. В іншому випадку захисний шар може бути зруйнований.

Щоб надати тканині привабливого вигляду її фарбують. Залежно від сфери застосування, тик може бути однотонним, з малюнком або орнаментом. Пестротканий спосіб фарбування передбачає використання кольорових ниток у процесі сплетення. Тканина тик купити оптом пропонує компанія «Золота нитка». Ми ретельно обираємо актуальні та цікаві зразки для того, щоб зробити наш асортимент напрочуд різноманітним. Купити тканину тик оптом означає заощадити виділені кошти та час на покупку. Завдяки покупці тику оптом за коштами нашого сайту, Ви ознайомитеся із запропонованим асортиментом, та виберіть оптимальний варіант.