Сатин

Сатин

 Сатин користується величезною популярністю за рахунок своїх характеристик та привабливого зовнішнього вигляду. Він виглядає дорого, розкішно та шляхетно. Ще в 12 столітті він був винайдений в Китаї і йшов на пошиття пустих нарядів для знаті та вельмож. Зараз ця тканина широко використовується в легкій промисловості, особливо шанується постільна білизна, виготовлена ​​з сатину.

 

Почнемо з того, що поняття «сатин» не позначає матеріал, а відображає спосіб виробництва цієї тканини. Сатин складається з 100% бавовни та виробляється методом особливого скручування волокон бавовни. Бавовна проходить початкову обробку в розчині лугу, а потім у кислоті. За рахунок цього підвищується щільність волокна, збільшується блиск та податливість тканини до обробки. Сам блиск, точніше його силу визначає скручування волокон, що більше, то воно яскравіше. Сатин утворюється у процесі сплетення скручених ниток. Чим вище щільність тканини, тим вона надійніша і якісніша. Останнім етапом обробки тканини є відбілювання та нанесення барвників. Сатин може надаватися різних кольорів, візерунків і орнаментів. Щоб вироби із сатину служили довше, необхідно правильно доглядати їх:

Догляд за постільною білизною із сатину

·          

Перше прання не повинно перевищувати 40 градусів на режимі бавовна. Наступні прання допускаються у температурному режимі 60 градусів;

 

· Сатин має властивості, які не дозволяють тканини зайво змінюватися, тому прасування не обов'язкове. Якщо все ж таки вироби гладити, необхідно виставити температуру 90 градусів і вивернути тканину навиворіт.

Процес виготовлення сатину

Завдяки виразному блиску та гладкій поверхні, сатин часто плутають з атласом. Раніше для виробництва такої тканини використовували тільки шовк, зараз сатин по праву займає лідируючі позиції за рахунок своїх властивостей і чудового зовнішнього вигляду. З нього шиють шикарну спідню білизну, практичну та зручну постільну білизну, домашній одяг, піжами та багато іншого. Основні переваги сатинової тканини:

 

· Міцність. Вироби з цієї тканини витримують понад 250 прань та не втрачають характерних властивостей;

 

· Легка тканина приємна на дотик;

 

· Відмінно зберігає тепло взимку та охолоджує влітку;

 

· Гігроскопічна, вбирає зайву вологу зі шкіри людини;

 

· Не втрачає своєї естетичності, не меніться після прання;

 

· Не викликає алергії.

 

Сатин купити оптом Україна пропонує наша компанія в широкому асортименті. Сатин оптом купити стане чудовою можливістю заощадити виділений бюджет на закупівлю, тим самим знизити ринкову вартість виробу з цієї тканини. Придбати сатин оптом через наш сайт – гарантія отримання якісного товару у декілька кліків.

 

Країною походження вважається Китай, де він з'явився ще в 12 столітті. Тоді тканину в основному використовували для пошиття дорогого святкового вбрання.