Нитки

Показати
Сортувати:
Нитки

Особливості виробів

Якість ниток впливає на практичні властивості готового виробу і роботу швейної машини. Навіть найдорожче і ідеально налаштоване обладнання дасть збій, якщо буде підібрано неякісне волокно для шиття. Тому, перш ніж купити нитки швейні оптом в Україні слід ретельно вивчити особливості виробів.

В процесі пошиття, як і в ході подальшого використання, шви і нитки в них піддаються вигинів, тертю, розтягування, впливу миючих засобів. Ці моменти негативно позначаються на міцності виробу, руйнуючи його структуру.

Так, набуваючи волокна для шиття, слід враховувати кілька моментів:

  1. Показник міцності на розрив.
  2. Товщину і її рівність для всіх.
  3. Якість фарбування.
  4. Термостійкість.

Ціна на дешеві швейні нитки в Україні повинна цікавити в останню чергу, оскільки на перший план має виходити якість.

Основні характеристики ниток

Щоб купити нитки оптом дешево в Києві, Харкові, Одесі та інших містах, але при цьому гарної якості, слід звертати увагу на кілька факторів.

Перше - волокнистий склад. Вироби для шиття можуть складатися на 100% з натуральних волокон - бавовна, шовк, льон; хімічних - віскоза, поліефір, поліамід; або ж мати змішувальні волокна.

Крім того, купуючи швейні приналежності потрібно дивитися і на кількість складань. Всього виділяють дві категорії:

  1. Однокрученої, які виробляють за допомогою скручування двох або трьох основних волокон.
  2. Двухкруточние - можуть мати від 4 до 12 вкладень (4, 6, 9, 12). Щоб виготовити нитки, спочатку скупчуються волокна в два або три складання, після отриману структуру складають повторно. Такі нитки краще підходять для шиття, оскільки для них властива висока міцність. Рядок виходить рівніше, що збільшує зносостійкість швів.

Крім того, нитки купити дешево в Києві з доставкою можна з правої і лівої остаточної круткой. Цей показник безпосередньо впливає на кількість обривів в процесі шиття. Так, найкраще купувати вироби з правим типом крутки. Нерідко зустрічаються нитки з лівим типом крутки, які за експлуатаційними властивостями не поступаються матеріалами з правого круткой.

Також необхідно звертати увагу і на товщину волокна. Не існує стандартних показників щільності, для кожної нитки він свій. Так, у натуральних волокон, чим вище критерій, тим нижче щільність, а у синтетичних навпаки. Враховуйте цей фактор, коли питаєте, яка ціна на швейні нитки оптом.

Правила оформлення замовлення

Якщо ви хочете придбати матеріали для шиття недорого, звертайтеся до нас. Ми здійснюємо продаж тільки якісних виробів. Вся продукція має відповідні сертифікати і може використовуватися для виготовлення дитячої та дорослої одягу, домашнього текстилю і т.д.

Низька ціна від компанії Золота нитка - далеко не всі переваги, які ми можемо запропонувати. Відмінний сервіс - те, чим ми також відрізняємося від інших компаній. Ми пропонуємо придбати товари недорого онлайн або в нашій стаціонарній точці продажу. Відзначимо, оформити покупку на сайті можна в будь-який час доби. Зручна навігація сайту дозволить швидко знайти необхідний товар і заповнити форму замовлення. Наші менеджери в робочий час розглянуть вашу заявку, і в максимально короткий період зв'яжуться з вами для уточнення деталей замовлення.

З компанією Золота нитка купувати дешево в Києві і Україні стало простіше! Переконайтеся в цьому самі!